Kullanım KoşullarıKullanım Koşulları

Sitemizi ziyaret eden veya burada sunulan hizmetlerden yararlanan herkes, işbu "Kullanım Koşulları" sayfasında yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul etmektedir. 

Web sitemizin içeriği ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin yada konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanması yada mevcut tedavinin değiştirilmesi tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği asla kişisel teşhis yada tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede ilgili kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapılamaz. 

Sağlıcaklagel yönetimi; "Kullanım Koşulları" ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Gerçekleşen güncellemeleri ve değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzda olup, Sağlıcaklagel`in bu değişiklikleri tarafınıza bildirme zorunluluğu yoktur.

Sağlıcaklagel sitesindeki bağlantılar sizi sitenin dışına götürebilir ve bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve bağlantısı verilen sitelerde sonrasında olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Web sitemizin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü Sağlıcaklagel sorumlu tutulamaz.

Medeni hakları kullanmaya ehil tüm gerçek ve tüzel kişiler Sağlıcaklagel`in hizmetlerinden yararlanabilir. 18 yaş altı veya reşit olmayan küçükler, kısıtlılar ve temyiz kudretine sahip olmayanlar, ancak veli veya kanuni temsilcileri ile işlem yapabilirler.

İşbu sitede yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları belirtilen ilgilisine aittir. İşbu sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması, söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda size hiç bir hak vermez. Bu siteyi ziyaret etmek veya kullanmakla, anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi taahhüt etmektesiniz.

Tüm fikir ve önerilerinizi web sitemizin iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz. Bu öneriler, Sağlıcaklagel tarafınca kullanılabilir fikir ve öneriyi paylaşan kişi tarafından hiçbir hak iddia edilemeyeceği kabul edilmiş sayılmaktadır.

Web sitemiz sadece yasal amaçlarla ve kanunlara saygılı olarak kullanılabilir. Bu siteyi kullanmakla, yasalara uygun davranacağınızı taahhüt etmektesiniz. Haksız menfaat elde etmek için asılsız beyanlarda bulunmak, mevcut hasarları gizleyerek daha sonraki bir tarihte olmuş gibi göstermeye çalışmak gibi eylemler cezai sorumluluklar doğurur. Sağlıcaklagel, bu durumlara engel olmak için, siteye giriş engeli veya şikayette bulunmak gibi tedbirleri almaya yetkilidir. Sağlıcaklagel, talep edilen bir hizmeti vermeyi kabul edip etmemekte serbesttir. 

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2021 © bilgi@saglicaklagel.com

Gizlilik | Kullanım Koşulları


Sağlık Sitesi